Blog

Key Account Manager

branża: Sprzedaż
wymiar czasu: Cały etat
lokalizacja: Pomorskie Zachodnio - Pomorskie

Proces rekrutacyjny prowadzimy dla naszego Klienta – innowacyjnej marki na rynku globalnym / lidera w zakresie cyfrowych rozwiązań motywacyjnych i lojalnościowych na rynku B2B2C. Od ponad 20 lat firma dostarcza przedsiębiorcom na polskim rynku nieszablonowych rozwiązań, opartych na kartach przedpłaconych, platformach internetowych oraz aplikacjach mobilnych. Karty te są nowoczesnym, atrakcyjnym benefitem pracowniczym, jak i narzędziem wspierającym sprzedaż i budującym lojalność w biznesie.

Twoje zadania to:

  • Analiza rynku pod kątem potencjału biznesowego i oczekiwań klientów,
  • Realizacja indywidualnych celów sprzedaży, planowanie i monitorowanie ich realizacji,
  • Pozyskiwanie nowych kluczowych klientów (hunting),
  • Budowanie długotrwałych relacji z istniejącymi klientami (farming) oraz ich rozwijanie: cross-sell, up-sell,
  • Zarządzanie bazą klientów i prowadzenie analiz przychodowości,
  • Realizowanie polityki cenowej i kredytowej, negocjowanie umów i warunków handlowych, nadzór nad realizacją umów,
  • Regularne raportowanie wyników pracy w CRM oraz zapewnienie wysokiej jakości danych biznesowych,
  • Udział w inicjatywach marketingowych w celu promowania wizerunku marki na rynku,
  • Otwarta i efektywna współpraca z innymi działami w firmie.

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w sprzedaży do klienta biznesowego (B2B),
  • Umiejętność rozwijania relacji biznesowych,
  • Posiadanie umiejętności negocjacyjnych,
  • Umiejętności analizy i wykorzystania danych rynkowych,
  • Otwartość na zmiany i innowacje,
  • Wysoka efektywność i kultura osobista,
  • Komunikowanie się w języku angielskim,
  • Posiadanie prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym,
  • Dobrą atmosferę w zespole i wsparcie,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych: karta lunch, podarunki świąteczne, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie,
  • Możliwość rozwoju kompetencji dzięki szkoleniom produktowo – rozwojowym,
  • Niezbędne narzędzia pracy min. samochód służbowy także do celów prywatnych.

Jeśli masz wrażenie, że oferta jest zbieżna z Twoim doświadczeniem i wydaje się atrakcyjna wobec zakładanych planów zawodowych, wyślij nam swoją aplikację.

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu art. 3 pkt 1) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO), zawartych w dokumentach rekrutacyjnych, przez LemonHR z siedzibą w Gdańsku w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Oświadczam, że zapoznałam/em się z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych.“

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.