Blog

Regionalny Menadżer ds. Hurtu i Dystrybucji

branża: Sprzedaż
wymiar czasu: Cały etat
lokalizacja: Polska Południowo-Wschodnia

Dla naszego Klienta, wiodącego producenta FMCG, jednego z liderów wyznaczających trendy rynkowe w branży browarniczej, poszukujemy osoby na w.w. stanowisko z odpowiedzialnością za Polskę południowo-wschodnią.

Zakres obowiązków na stanowisku będzie obejmował:

  • odpowiedzialność za realizację planów sprzedaży sell-in i sell-out u podległych Dystrybutorów oraz w halach Cash&Carry,
  • przygotowanie okresowych planów wsparcia sprzedaży – odpowiedzialność za realizację polityki asortymentowej i cenowej u obsługiwanych Dystrybutorów,
  • zarządzanie zespołem doświadczonych KAM ds. Hurtu,
  • planowanie i nadzór nad budżetem powierzonych środków trwałych, materiałów POS oraz środków na działania promocyjne,
  • współpraca z Przedstawicielami Handlowymi Hurtowni, przeprowadzanie dla nich szkoleń sprzedażowych i asortymentowych oraz przekazywanie informacji promocyjnych,
  • budowanie relacji z Klientami w celu realizacji nałożonych zadań.

Aby nasz idealny Kandydat/nasza idealna Kandydatka wypełniał/-ła obowiązki na odpowiednim poziomie, oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego (preferowana ekonomia/zarządzanie),
  • kilkuletniego, popartego sukcesami doświadczenia w zarządzaniu Kluczowymi Klientami (preferencja w branży FMCG – dystrybutorzy, hurtownie, sieci lokalne, Cash&Carry),
  • doświadczenia w zarządzaniu kilkuosobowymi zespołami sprzedażowymi,
  • znajomości języka angielskiego (min. B2)
  • praktycznej umiejętności planowania i zarządzania budżetem sprzedażowym i promocyjnym,
  • wysokich umiejętności analitycznych i negocjacyjnych,
  • dużej dojrzałości biznesowej i zorientowania na cel,
  • samodzielności i inicjatywy przy wysokim zaangażowaniu w realizację zadań.

Wśród bardzo szerokiego zakresu korzyści na stanowisku wymienimy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i system premii rocznej,
  • opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe,
  • Pracowniczy Program Emerytalny,
  • szkolenia i działania rozwojowe,
  • wysokiej klasy niezbędne narzędzia pracy,
  • pozapłacowe dodatki (m.in. wczasy pod gruszą, deputat produktowy itp.).

Jeśli masz wrażenie, że oferta jest zbieżna z Twoim doświadczeniem i wydaje się atrakcyjna wobec zakładanych planów zawodowych, wyślij nam swoją aplikacje.

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu art. 3 pkt 1) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w  związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych  oraz  uchylenia  dyrektywy  95/46/WE  (ogólne  rozporządzenie  o  ochronie  danych,  RODO), zawartych w dokumentach rekrutacyjnych, przez LemonHR z siedzibą w Gdańsku w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Oświadczam, że zapoznałam/em się z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych.”

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.