Blog

Specjalista ds. e-marketingu (sprzęt rowerowy)

branża: Marketing
wymiar czasu: Cały etat
lokalizacja: Poznań

Dla naszego Klienta – firmy Shimano – światowego lidera w branży komponentów rowerowych oraz sprzętu
wędkarskiego poszukujemy kandydata/ę na w.w. stanowisko

Opis stanowiska:

• Odpowiedzialność za ekspozycję produktów z oferty Shimano Polska na stronach sklepów internetowych
• Wspieranie Klientów w odpsrzedaży produktów z oferty Shimano Polska oraz poprzez wykorzystanie narzędzi marketingu internetowego
• Rozwijanie współpracy z monotowniami rowerowymi w zakresie marketingu internetowego
• Współpraca ze sklepami rowerowymi w zakresie prezentowania produktów z oferty Shimano Polska na mediach społecznościowych
• Udział w wybranych eventach sponsorowanych przez Shimano Polska
• Wspieranie zespołu marketingu w codziennych obowiązkach.

Nasze oczekiwania:

• Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy w sklepie internetowym lub współpracy ze sklepem internetowym w roli opiekuna Klienta
• Bardzo dobre rozumienie działania narzędzi marketingu internetowego – Google Ads, social media, e-mail marketing, itd.
• Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta (b2b)
• Sumienność, dokładność i odpowiedzialność
• Doskonałe zdolności komunikacyjne i interpersonalne, nastawienie na współpracę
• Wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe
• Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
• Dobra znajomość pakietu MS Office
• Prawo jazdy kat B.
• Zainteresowanie tematyką rowerową

Oferujemy:

• Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie.
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia i pakiet dodatków socjalnych (pakiet medyczny, dopłata do ubezpieczenia grupowego)
• Możliwość rozwoju umiejętności zawodowych, uczestnictwo w szkoleniach podnoszących kompetencje.
• Niezbędne narzędzia pracy

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, prosimy o przesłanie aplikacji.

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu art. 3 pkt 1) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO), zawartych w dokumentach rekrutacyjnych, przez LemonHR z siedzibą w Gdańsku w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Oświadczam, że zapoznałam/em się z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych.”
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami