Blog

Specjalista ds. Kadr i Płac

branża: TSL
wymiar czasu: Cały etat
lokalizacja: Gdynia

Dla naszego Klienta, rzetelnej firmy z branży TSL, w związku z rozwojem usług logistycznych, poszukujemy kandydata w.w. na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • Samodzielne naliczanie wynagrodzeń, zasiłków i świadczeń dla Pracowników biurowych oraz kierowców;
  • Weryfikacja prawidłowości naliczeń zgodnie z obowiązującymi przepisami z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatków oraz ustawy o czasie pracy kierowców;
  • Obsługa systemu kadrowo-płacowego Comarch ERP Optima;
  • Prowadzenie akt pracowniczych, ewidencji czasu pracy i urlopów;
  • Bieżące wsparcie pracy zespołu;
  • Deklaracje ZUS i inne.

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy na samodzielnym stanowisku min. 3 lata;
  • Praktycznej znajomości przepisów o systemie ubezpieczeń społecznych oraz prawa pracy;
  • Wykształcenia wyższe;
  • Bardzo dobra znajomości Pakietu Office;
  • Umiejętności organizacji pracy własnej, samodzielności;
  • Terminowości i sumienności w wykonywaniu obowiązków.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Wdrożenie stanowiskowe;
  • Prywatną opiekę medyczna;
  • Dofinansowanie karty sportowej;
  • Dogodną lokalizację przy obwodnicy, parking rowerowy oraz samochodowy;
  • Dofinansowanie do posiłków;
  • Dofinansowanie wczasów pod gruszą ZFŚS;
  • Prezenty urodzinowe;
  • Swobodna atmosferę.

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu art. 3 pkt 1) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO), zawartych w dokumentach rekrutacyjnych, przez LemonHR z siedzibą w Gdańsku w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Oświadczam, że zapoznałam/em się z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych.“ Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.