Blog

Traser

branża: Produkcja
wymiar czasu: Cały etat
lokalizacja: Pruszcz Gdański

Dla naszego Klienta, firmy z ponad 30 letnim doświadczeniem na rynku, poszukujemy osoby na w.w. stanowisko.

Firma to uznany wytwórca szerokiej gamy osprzętu i konstrukcji stalowych. Posiada bogato wyposażony park maszynowy umożliwiający szeroki zakres obróbki mechanicznej produkowanych elementów – frezowanie, struganie, wiercenie, gwintowanie, szlifowanie itp.

Nasze oczekiwania wobec kandydata to:

  • Posiadanie wykształcenia wyższego technicznego ( preferowany kierunek okrętowy),
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • Biegłość w posługiwaniu się programami typu AUTO-CAD,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1.

Twój zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie kart wykrojów,
  • Sporządzanie szkiców traserskich,
  • Weryfikacja dokumentacji technicznej,
  • Sporządzanie wykazów profili.

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Przyjazne warunki pracy oraz pozytywna atmosferę pracy w oparciu o szacunek,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Spotkania integracyjne,
  • Parking dla Pracowników,
  • Brak dress code’u.

Jeśli masz wrażenie, że oferta jest zbieżna z Twoim doświadczeniem i wydaje się atrakcyjna wobec zakładanych planów zawodowych, wyślij nam swoją aplikację.

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu art. 3 pkt 1) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO), zawartych w dokumentach rekrutacyjnych, przez LemonHR z siedzibą w Gdańsku w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Oświadczam, że zapoznałam/em się z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych.”

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.