O nas

O NAS

Nasza misją jest przyczynianie się do tworzenia i obsadzania unikalnych miejsc pracy dzięki zaangażowaniu, wiarygodności i pasji. Od 2015 roku, kiedy rozpoczęliśmy działalność jako agencja HR, łączymy skutecznie rezultaty biznesowe z chęcią pomagania ludziom. Jesteśmy aktywni lokalnie, w skali krajowej, jak i międzynarodowej. Bazując na  wieloletnim doświadczeniu i ciągle pielęgnując chęć poznania potrzeb naszych Klientów – wyspecjalizowaliśmy się w usługach rekrutacyjnych oraz zatrudnianiu personelu. Stawiamy na efektywność, dzięki temu przepływ informacji jest u nas dużo szybszy. Pozwala nam to na większą elastyczność i możliwość niezależności w realizacji założonych celów, co oznacza, że Twoja sprawa ‘nie czeka w kolejce’!

Działamy w oparciu o zasady wzajemnego szacunku, otwartej komunikacji, życzliwości, ale przede wszystkim – zrozumienia potrzeb. Wieloletnie doświadczenie jako pracownicy firm korporacyjnych, jak i tych o strukturze właścicielskiej, na stanowiskach kierowniczych, jak i indywidualnych pozwoliło nam zrozumieć, czego tak naprawdę potrzebują obie strony: pracownik i pracodawca! Dlatego każdą rekrutację traktujemy, jak swoją własną.

Zostaliśmy docenieni przez wielu klientów, co dokumentuje długoletnia współpraca i szereg referencji. Dzięki setkom różnorodnych projektów staliśmy się stałym partnerem większości wojewódzkich i powiatowych urzędów pracy, współpracujemy z szeregiem studenckich biur karier.