Polityka prywatności

Polityka prywatności

Na tej stronie znajdziesz nasze stanowisko w sprawie gromadzenia, przetwarzania i wykorzystywania informacji o użytkownikach, plikach cookies przez LemonHR.

Szanujemy Twoje prawo do prywatności.

Jakie informacje osobiste są gromadzone i wykorzystywane przez LemonHR ?

Użytkownicy korzystający z naszego serwisu pozostają anonimowi tak długo, aż sami nie zdecydują inaczej.

Serwis zbiera informacje podane dobrowolnie przez użytkownika w formularzu, poprzez stronę www. Formularz wymaga podanie informacji umożliwiającej skontaktowanie się z użytkownikiem (np. adres e-mail). Informacje podane w formularzu są przez nas wykorzystywane do niezbędnych kontaktów z naszymi użytkownikami.

W jaki sposób chronione są informacje?

Informacje przechowywane są i przetwarzane przez LemonHR z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa, spełniających wymagania polskiego prawa.

Czy podane informacje osobiste są udostępniane innym podmiotom?

Dane użytkowników strony www.lemonhr.pl nie są udostępniane innym podmiotom. Administratorem danych osobowych jest: LemonHR w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku oraz na podstawie wyrażonej przez Ciebie zgody.

Czy mam prawo do wglądu, poprawienia i usunięcia moich danych?

Udostępniamy każdemu użytkownikowi możliwość modyfikacji i usunięcie posiadanych przez Lemonhr danych osobowych.

Dane kontaktowe administratora:

– e-mail: biuro@lemonhr.pl

– formularz kontaktowy

– adres korespondencyjny: 80-299 Gdańsk ul. Posejdona 25/1

Czy mam prawo wyboru?

Lemonhr daje swoim użytkownikom możliwość wyboru, czy i w jakim zakresie chcą korzystać ze strony www.lemonhr.pl i udostępniać informacje o sobie. Nasz serwis jest dostępny bez konieczności podawania danych osobowych, jedynie niektóre usługi jak formularze kontaktowe tego wymagają.